naprawa zacisków hamulcowych warszawa

Regeneracja pneumatycznych i hydraulicznych zacisków hamulcowych

Argumenty przemawiające za regeneracją zacisków hamulcowych:
regeneracja pneumatycznych zacisków hamulcowych
Czym jest regeneracja? Możemy ją określić jako odbudowę używanej części samochodu w taki sposób, że jest ona w stanie pełnić tą samą funkcję co część nowo wyprodukowana. Innymi słowy, regeneracja to dużo więcej niż naprawa. Z tego względu zadanie to zajmuje od 3 do 5 razy więcej czasu niż produkcja nowego elementu, ale jednocześnie pozwala na dużą oszczędność środków finansowych. Regeneracja jest do 50% tańsza niż produkcja nowych części zamiennych (najczęściej korpusów i obudów). Na zakup regenerowanych części decydują się zarówno właściciele samochodów osobowych, jak i ciężarowych.

regeneracja zacisków hamulcowychDo najczęstszych przyczyn regeneracji bądź naprawy zacisków hamulcowych zaliczyć można przede wszystkim ich rozszczelnianie, co w efekcie prowadzi do dostania się wody i zabrudzeń do wnętrza obudowy zacisku, uszkodzenia mechanicznego elementów obudowy mechanizmów, a także uszkodzenia mechanizmów regulacyjnych lub pozostałych podzespołów zacisku, np. poprzez zużycie elementów ścieralnych, łożyskowanych. W naszym warsztacie na pierwszym miejscu stawiamy jakość naszych usług oraz dbałość o bezpieczeństwo naszych klientów. W związku z tym w procesie regeneracji oraz napraw zacisków hamulcowych wypracowaliśmy ściśle określoną technologię, która pozwala nam na utrzymanie wysokich standardów w stosunku do każdego klienta.

Każdy dostarczony do regeneracji bądź naprawy zacisk hamulcowy zostaje rozmontowany oraz poddany wstępnej, wzrokowej analizie zużycia jego elementów. W przypadku, gdy naprawa nie jest możliwa bądź jej koszt przewyższa wartość nowego zacisku hamulcowego, weryfikacja jest bezpłatna. Dalszy proces regeneracji polega na piaskowaniu oraz lakierowaniu elementów obudowy, wymianie zużytych lub zepsutych części składowych zacisku, wymianie uszczelnień, sworzni prowadzących, tulejek ślizgowych oraz regulacji i sprawdzeniu poprawności działania zacisku hamulcowego. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!

naprawa hydraulicznych zacisków hamulcowychregeneracja zacisków hamulcowych Otwock

zaciski hamulcowe warszawa
TIR-MAR © 2009 Otwock, Warszawa | Projekt i wykonanie: Business Sense - Linki Sponsorowane
Zaciski hamulcowe - Regeneracja, naprawa zacisków hamulcowych Warszawa, Otwock